Szablon:Tabela roslin: Różnice pomiędzy wersjami
Z Grymuar
| Linia 6: | Linia 6: | ||
|- | |- | ||
! Kwiaty | ! Kwiaty | ||
| − | |[[Róża Adriońska]] | + | |[[Róża Adriońska]] - [[Piekielny Cierń]] - [[Płacząca Lilia]] |
| | | | ||
|- | |- | ||
Wersja z 18:19, 9 lip 2020
| Atalas Roślin | ||
|---|---|---|
| Zioła | ||
| Kwiaty | Róża Adriońska - Piekielny Cierń - Płacząca Lilia | |
| Drzewa | ||
| Krzewy | ||
| Owoce | ||
| Grzyby | ||