Szablon:Tabela medycyny: Różnice pomiędzy wersjami
Z Grymuar
| Linia 6: | Linia 6: | ||
|- | |- | ||
! Leki | ! Leki | ||
| − | |[[ | + | |[[Znieczulenie]] |
|- | |- | ||
! Choroby | ! Choroby | ||
Wersja z 20:22, 26 sie 2020
| Almanach Medyczny | |
|---|---|
| Zabiegi | Test |
| Leki | Znieczulenie |
| Choroby | Test |
| Patogeny | Test |