Szablon:Tabela ras: Różnice pomiędzy wersjami
Z Grymuar
| Linia 18: | Linia 18: | ||
|- | |- | ||
! [[Zwierzonidzi]] | ! [[Zwierzonidzi]] | ||
| − | | [[Arachnidzi]] | + | | [[Anurai]] - [[Arachnidzi]] |
|- | |- | ||
! [[Piekielni]] | ! [[Piekielni]] | ||
| Linia 18: | Linia 18: | ||
|- | |- | ||
! [[Zwierzonidzi]] | ! [[Zwierzonidzi]] | ||
| − | | [[Arachnidzi]] | + | | [[Anurai]] - [[Arachnidzi]] |
|- | |- | ||
! [[Piekielni]] | ! [[Piekielni]] | ||