Szablon:Tabela religii: Różnice pomiędzy wersjami
Z Grymuar
| Linia 6: | Linia 6: | ||
|- | |- | ||
! Pomniejsze | ! Pomniejsze | ||
| − | | [[ | + | | [[Aandhemalianizm]] - [[Zakon Krwawej Matki]] |
|} | |} | ||
Wersja z 16:35, 27 maj 2022
| Religie | |
|---|---|
| Główne | Wiara w Najwyższego |
| Pomniejsze | Aandhemalianizm - Zakon Krwawej Matki |