Szablon:Tabela bestii: Różnice pomiędzy wersjami
Z Grymuar
| Linia 3: | Linia 3: | ||
|- | |- | ||
! Zwierzostory | ! Zwierzostory | ||
| − | | [[Vulgris]] - [[Mizu]] | + | | [[Vulgris]] - [[Mizu]] - [[Arklys]] |
|} | |} | ||
| Linia 3: | Linia 3: | ||
|- | |- | ||
! Zwierzostory | ! Zwierzostory | ||
| − | | [[Vulgris]] - [[Mizu]] | + | | [[Vulgris]] - [[Mizu]] - [[Arklys]] |
|} | |} | ||