Szablon:Tabela religii: Różnice pomiędzy wersjami
Z Grymuar
| Linia 6: | Linia 6: | ||
|- | |- | ||
! Pomniejsze | ! Pomniejsze | ||
| − | | [[Kult Krwawej Matki]] - [[Aandhemalianizm]] | + | | [[Zakon Krwawej Matki]] - [[Kult Krwawej Matki]] - [[Aandhemalianizm]] |
|} | |} | ||
Wersja z 13:10, 27 maj 2022
| Religie | |
|---|---|
| Główne | Wiara w Najwyższego |
| Pomniejsze | Zakon Krwawej Matki - Kult Krwawej Matki - Aandhemalianizm |