Szablon:Tabela medycyny: Różnice pomiędzy wersjami
Z Grymuar
| Linia 9: | Linia 9: | ||
|- | |- | ||
! Leki | ! Leki | ||
| − | |[[Arnikosta]] - [[Serum Mauryjskie]] | + | |[[Arnikosta]] - [[Serum Mauryjskie]] - [[Vulnere Lutum]] |
|- | |- | ||
! Choroby | ! Choroby | ||
Wersja z 20:33, 1 sty 2021
| Almanach Medyczny | |
|---|---|
| Zabiegi | Cesarskie cięcie |
| Instrumenty | Test |
| Leki | Arnikosta - Serum Mauryjskie - Vulnere Lutum |
| Choroby | Test |
| Patogeny | Test |
| Inne | Znieczulenie |
| Szablony | Przykładowy Szablon Leków |