Szablon:Tabela roslin: Różnice pomiędzy wersjami
Z Grymuar
| Linia 7: | Linia 7: | ||
|- | |- | ||
! Kwiaty | ! Kwiaty | ||
| − | |[[Róża Adriońska]] - [[Płacząca Lilia]] - [[Grzybienie Ogniste]] - [[Lilie Kamienne]] | + | |[[Róża Adriońska]] - [[Płacząca Lilia]] - [[Grzybienie Ogniste]] - [[Lilie Kamienne]] - [[Zapominajka Wonna]] |
| | | | ||
|- | |- | ||
Wersja z 18:06, 25 lip 2020
| Atalas Roślin | ||
|---|---|---|
| Zioła | Aruwian | |
| Kwiaty | Róża Adriońska - Płacząca Lilia - Grzybienie Ogniste - Lilie Kamienne - Zapominajka Wonna | |
| Drzewa | Śniące Drzewa - Klon Acero - Krwawy Kasztan - Widmowa Wierzba | |
| Krzewy | Piekielny Cierń | |
| Owoce | ||
| Grzyby | Muchomorek Szpakowy - Purchawczak Gwiaździsty - Zieleńce Szkieletowe | |
| Inne | Algi Amano | |