Szablon:Tabela roslin: Różnice pomiędzy wersjami
Z Grymuar
| Linia 11: | Linia 11: | ||
|- | |- | ||
! Drzewa | ! Drzewa | ||
| − | |[[Śniące Drzewa]] - [[Klon Acero]] - [[Krwawy Kasztan]] | + | |[[Śniące Drzewa]] - [[Klon Acero]] - [[Krwawy Kasztan]] - [[Widmowa Wierzba]] |
| | | | ||
|- | |- | ||
| Linia 22: | Linia 22: | ||
|- | |- | ||
! Grzyby | ! Grzyby | ||
| − | | [[Muchomorek Szpakowy]] - [[Zieleńce Szkieletowe]] | + | | [[Muchomorek Szpakowy]] - [[Purchawczak Gwiaździsty]] - [[Zieleńce Szkieletowe]] |
| | | | ||
|- | |- | ||
Wersja z 18:55, 21 lip 2020
| Atalas Roślin | ||
|---|---|---|
| Zioła | Aruwian | |
| Kwiaty | Róża Adriońska - Płacząca Lilia - Grzybienie Ogniste - Lilie Kamienne | |
| Drzewa | Śniące Drzewa - Klon Acero - Krwawy Kasztan - Widmowa Wierzba | |
| Krzewy | Piekielny Cierń | |
| Owoce | ||
| Grzyby | Muchomorek Szpakowy - Purchawczak Gwiaździsty - Zieleńce Szkieletowe | |
| Inne | Algi Amano | |