Szablon:Tabela surowcow: Różnice pomiędzy wersjami
Z Grymuar
| Linia 9: | Linia 9: | ||
|- | |- | ||
! Minerały | ! Minerały | ||
| − | |[[ | + | |[[Vatnestin]] |
|- | |- | ||
! Kamienie | ! Kamienie | ||
| Linia 9: | Linia 9: | ||
|- | |- | ||
! Minerały | ! Minerały | ||
| − | |[[ | + | |[[Vatnestin]] |
|- | |- | ||
! Kamienie | ! Kamienie | ||