Szablon:Tabela arsenaliow: Różnice pomiędzy wersjami
Z Grymuar
| Linia 9: | Linia 9: | ||
|- | |- | ||
! Broń dystansowa | ! Broń dystansowa | ||
| − | |[[ | + | |[[Zaprzysiężony Czakram]] |
|- | |- | ||
! Broń biała | ! Broń biała | ||
Wersja z 15:50, 26 lut 2021
| Arsenalium | |
|---|---|
| Pancerze | Test |
| Pancerze wierzchowców | Test |
| Broń dystansowa | Zaprzysiężony Czakram |
| Broń biała | Test |
| Machiny oblężnicze | Test |
| Inne | Test |
| Szablony | Szablon opisu arsenaliów |