Szablon:Tabela technikaliamagiczne: Różnice pomiędzy wersjami
Z Grymuar
| Linia 3: | Linia 3: | ||
|- | |- | ||
! Dobre | ! Dobre | ||
| − | | [[Przykładowy przedmiot]] - [[Zagłada Setki Grotów]] | + | | [[Przykładowy przedmiot]] - [[Zagłada Setki Grotów]] - [[Luneta Fantazmatyczna]] |
|- | |- | ||
! Złe | ! Złe | ||
Wersja z 16:00, 12 wrz 2021
| Technikalia magiczne | |
|---|---|
| Dobre | Przykładowy przedmiot - Zagłada Setki Grotów - Luneta Fantazmatyczna |
| Złe | Test |
| Inne | Test |