Szablon:Tabela technikaliamagiczne: Różnice pomiędzy wersjami
Z Grymuar
| Linia 12: | Linia 12: | ||
|- | |- | ||
! Inne | ! Inne | ||
| − | | [[ | + | | [[Klucze Perspektywy]] |
|} | |} | ||
Aktualna wersja na dzień 16:35, 22 mar 2022
| Technikalia magiczne | |
|---|---|
| Dobre | Przykładowy przedmiot - Zagłada Setki Grotów |
| Złe | Test |
| Neutralne | Luneta Fantazmatyczna |
| Inne | Klucze Perspektywy |