Szablon:Tabela muzyki: Różnice pomiędzy wersjami
Z Grymuar
| Linia 3: | Linia 3: | ||
|- | |- | ||
! Instrumenty strunowe | ! Instrumenty strunowe | ||
| − | | [[Lirium]] | + | | [[Lirium]] - [[Koytto]] |
|- | |- | ||
! Instrumenty perkusyjne | ! Instrumenty perkusyjne | ||
Aktualna wersja na dzień 01:53, 31 gru 2020
| Cymelia Muzyczne | |
|---|---|
| Instrumenty strunowe | Lirium - Koytto |
| Instrumenty perkusyjne | Błędne Bębny |
| Instrumenty dęte | Test |
| Intrumenty magiczne | Test |
| Inne | Test |
| Szablon | Przykładowy Szablon opisu instrumentu |