Szablon:Tabela roslin: Różnice pomiędzy wersjami
Z Grymuar
| Linia 3: | Linia 3: | ||
|- | |- | ||
! Zioła | ! Zioła | ||
| − | | [[Aruwian]] | + | | [[Aruwian]] - [[Zawijak Jaskrawy]] |
| | | | ||
|- | |- | ||
! Kwiaty | ! Kwiaty | ||
| − | |[[Róża Adriońska]] - [[Płacząca Lilia]] - [[Grzybienie Ogniste]] - [[Lilie Kamienne]] - [[Zapominajka Wonna]] - [[Oset Świetlikowy]] | + | |[[Róża Adriońska]] - [[Płacząca Lilia]] - [[Grzybienie Ogniste]] - [[Lilie Kamienne]] - [[Zapominajka Wonna]] - [[Oset Świetlikowy]] - [[Ćmówka Pumeksowa]] |
| | | | ||
|- | |- | ||
Wersja z 02:10, 14 sie 2020
| Atalas Roślin | ||
|---|---|---|
| Zioła | Aruwian - Zawijak Jaskrawy | |
| Kwiaty | Róża Adriońska - Płacząca Lilia - Grzybienie Ogniste - Lilie Kamienne - Zapominajka Wonna - Oset Świetlikowy - Ćmówka Pumeksowa | |
| Drzewa | Śniące Drzewa - Klon Acero - Krwawy Kasztan - Widmowa Wierzba - Grab Mangrowy | |
| Krzewy | Piekielny Cierń | |
| Owoce | ||
| Grzyby | Muchomorek Szpakowy - Purchawczak Gwiaździsty - Zieleńce Szkieletowe | |
| Inne | Algi Amano | |