Szablon:Tabela roslin: Różnice pomiędzy wersjami
Z Grymuar
| Linia 15: | Linia 15: | ||
|- | |- | ||
! Krzewy | ! Krzewy | ||
| − | |[[Piekielny Cierń]] | + | |[[Piekielny Cierń]] - [[Krzew Illthu]] |
| | | | ||
|- | |- | ||
Wersja z 14:41, 26 sie 2020
| Atalas Roślin | ||
|---|---|---|
| Zioła | Aruwian - Zawijak Jaskrawy | |
| Kwiaty | Róża Adriońska - Płacząca Lilia - Grzybienie Ogniste - Lilie Kamienne - Zapominajka Wonna - Oset Świetlikowy - Ćmówka Pumeksowa | |
| Drzewa | Śniące Drzewa - Klon Acero - Krwawy Kasztan - Widmowa Wierzba - Grab Mangrowy | |
| Krzewy | Piekielny Cierń - Krzew Illthu | |
| Owoce | ||
| Grzyby | Muchomorek Szpakowy - Purchawczak Gwiaździsty - Zieleńce Szkieletowe | |
| Inne | Algi Amano | |