Szablon:Tabela roslin: Różnice pomiędzy wersjami
Z Grymuar
m |
|||
| Linia 9: | Linia 9: | ||
|- | |- | ||
! Drzewa | ! Drzewa | ||
| − | |[[Śniące Drzewa]] - [[Klon Acero]] - [[Krwawy Kasztan]] - [[Widmowa Wierzba]] - [[Grab Mangrowy]] | + | |[[Śniące Drzewa]] - [[Klon Acero]] - [[Krwawy Kasztan]] - [[Widmowa Wierzba]] - [[Grab Mangrowy]] - [[Owijak Świętek]] |
|- | |- | ||
! Krzewy | ! Krzewy | ||
Wersja z 15:16, 2 wrz 2020
| Atalas Roślin | |
|---|---|
| Zioła | Aruwian - Zawijak Jaskrawy |
| Kwiaty | Róża Adriońska - Płacząca Lilia - Grzybienie Ogniste - Lilie Kamienne - Zapominajka Wonna - Oset Świetlikowy - Ćmówka Pumeksowa |
| Drzewa | Śniące Drzewa - Klon Acero - Krwawy Kasztan - Widmowa Wierzba - Grab Mangrowy - Owijak Świętek |
| Krzewy | Piekielny Cierń - Krzew Illthu |
| Owoce | |
| Grzyby | Muchomorek Szpakowy - Purchawczak Gwiaździsty - Zieleńce Szkieletowe |
| Inne | Algi Amano |