Szablon:Tabela muzyki: Różnice pomiędzy wersjami
Z Grymuar
| Linia 3: | Linia 3: | ||
|- | |- | ||
! Instrumenty strunowe | ! Instrumenty strunowe | ||
| − | | [[ | + | | [[Lirium]] |
|- | |- | ||
! Instrumenty perkusyjne | ! Instrumenty perkusyjne | ||
| − | |[[ | + | |[[Błędne Bębny]] |
|- | |- | ||
! Instrumenty dęte | ! Instrumenty dęte | ||
Wersja z 13:41, 16 lis 2020
| Cymelia Muzyczne | |
|---|---|
| Instrumenty strunowe | Lirium |
| Instrumenty perkusyjne | Błędne Bębny |
| Instrumenty dęte | Test |
| Intrumenty magiczne | Test |
| Inne | Test |
| Szablon | Przykładowy Szablon opisu instrumentu |