Szablon:Tabela surowcow: Różnice pomiędzy wersjami
Z Grymuar
| Linia 3: | Linia 3: | ||
|- | |- | ||
! Drewna | ! Drewna | ||
| − | | [[ | + | | [[Cekka Szlachetna]] |
|- | |- | ||
! Metale | ! Metale | ||
Wersja z 01:24, 31 gru 2020
| Kompedium Surowców | |
|---|---|
| Drewna | Cekka Szlachetna |
| Metale | Test |
| Minerały | Vatnestin |
| Kamienie | Test |
| Szkła i kryształy | Test |
| Kamienie jubilerskie | Test |
| Inne | Test |
| Szablony | Przykładowy szablon opisu surowca |