Szablon:Tabela folkloru: Różnice pomiędzy wersjami
Z Grymuar
| Linia 12: | Linia 12: | ||
|- | |- | ||
! Mity i legendy | ! Mity i legendy | ||
| − | | [[Nikolai i niezwykły prezent]] - [[Opowieść o trzech próbach]] | + | | [[Nikolai i niezwykły prezent]] - [[Opowieść o trzech próbach]] - [[Ballada o Wybrance Gwiazd]] |
|- | |- | ||
! Wiersze | ! Wiersze | ||
Wersja z 20:21, 19 sie 2021
| Folklor | |
|---|---|
| Baśnie | Dama z Księżycowej Rzeki - Holedrak o zielonych oczach - Rzeka Motyli - Cierpienie Łez |
| Opowiadania | |
| Bajki | |
| Mity i legendy | Nikolai i niezwykły prezent - Opowieść o trzech próbach - Ballada o Wybrance Gwiazd |
| Wiersze | |
| Piosenki | |