Szablon:Tabela Ciekawostki: Różnice pomiędzy wersjami
Z Grymuar
| Linia 15: | Linia 15: | ||
|- | |- | ||
! Słownik | ! Słownik | ||
| − | | [[Najważniejsze pojęcia z forum]] - [[Słowa Hermetyczne]] - [[Synonimy]] - [[Wulgaryzmy]] - [[Archaizmy]] - [Słowa związane z seksem]] - [[Słowa niewystępujące w świecie]] | + | | [[Najważniejsze pojęcia z forum]] - [[Słowa Hermetyczne]] - [[Synonimy]] - [[Wulgaryzmy]] - [[Archaizmy]] - [[Słowa związane z seksem]] - [[Słowa niewystępujące w świecie]] |
|- | |- | ||
| colspan="2"| | | colspan="2"| | ||
|} | |} | ||
Wersja z 12:18, 26 maj 2022
| Najważniejsza wiedza | |
|---|---|
| Ważne | O Prasmoku i Alaranii - Przenikające się światy - Kalendarz - Fizyka - System miar i wag - Broń palna - Waluta - Ruen - Wierzenia i religie - Pory roku |
| Alarania | Alarania, jak to czytać? - Gdzie jest koniec świata? - Języki i język migowy - Portale Magiczne |
| Wiedza Ogólna | Cyfry rzymskie i arabskie - Zegary w Alaranii |
| Ciekawostki | Farby do włosów - Ołówek i przedmioty do pisania - Czym malować i rysować? - Okulary - Okiennice i szkło - Papierosy - Buty |
| Słownik | Najważniejsze pojęcia z forum - Słowa Hermetyczne - Synonimy - Wulgaryzmy - Archaizmy - Słowa związane z seksem - Słowa niewystępujące w świecie |