Szablon:Tabela Ciekawostki: Różnice pomiędzy wersjami
Z Grymuar
| (Nie pokazano 1 pośredniej wersji utworzonej przez tego samego użytkownika) | |||
| Linia 6: | Linia 6: | ||
|- | |- | ||
! Alarania | ! Alarania | ||
| − | | [[Alarania, jak to czytać?]] - [[Gdzie jest koniec świata?]] - [[Języki i język migowy]] - [[Kręgi Teleportacyjne]] | + | | [[Alarania, jak to czytać?]] - [[Gdzie jest koniec świata?]] - [[Języki i język migowy]] - [[Kręgi Teleportacyjne]] -[[Indukcja elektromagnetyczna]] |
|- | |- | ||
! Wiedza Ogólna | ! Wiedza Ogólna | ||
| Linia 12: | Linia 12: | ||
|- | |- | ||
! Ciekawostki | ! Ciekawostki | ||
| − | | [[Farby do włosów]] - [[Ołówek i przedmioty do pisania]] - [[Czym malować i rysować?]] - [[Okulary]] - [[Okiennice i szkło]] - [[Papierosy]] - [[Buty]] | + | | [[Farby do włosów]] - [[Ołówek i przedmioty do pisania]] - [[Czym malować i rysować?]] - [[Okulary]] - [[Okiennice i szkło]] - [[Papierosy]] - [[Buty]] - [[Słomki]] |
|- | |- | ||
! Słownik | ! Słownik | ||
Aktualna wersja na dzień 11:16, 5 cze 2022
| Najważniejsza wiedza | |
|---|---|
| Ważne | O Prasmoku i Alaranii - Przenikające się światy - Kalendarz - Kalendarz Wieczności - Fizyka - System miar i wag - Broń palna - Waluta - Ruen - Wierzenia i religie - Pory roku |
| Alarania | Alarania, jak to czytać? - Gdzie jest koniec świata? - Języki i język migowy - Kręgi Teleportacyjne -Indukcja elektromagnetyczna |
| Wiedza Ogólna | Cyfry rzymskie i arabskie - Zegary w Alaranii |
| Ciekawostki | Farby do włosów - Ołówek i przedmioty do pisania - Czym malować i rysować? - Okulary - Okiennice i szkło - Papierosy - Buty - Słomki |
| Słownik | Najważniejsze pojęcia z forum - Słowa Hermetyczne - Synonimy - Wulgaryzmy - Archaizmy - Słowa związane z seksem - Słowa niewystępujące w świecie |