Szablon:Tabela surowcow: Różnice pomiędzy wersjami
Z Grymuar
| Linia 15: | Linia 15: | ||
|- | |- | ||
! Szkła i kryształy | ! Szkła i kryształy | ||
| − | |[[ | + | |[[Primatervetium]] |
|- | |- | ||
! Kamienie jubilerskie | ! Kamienie jubilerskie | ||
Wersja z 16:27, 31 gru 2020
| Kompedium Surowców | |
|---|---|
| Drewna | Cekka Szlachetna |
| Metale | Test |
| Minerały | Vatnestin |
| Kamienie | Test |
| Szkła i kryształy | Primatervetium |
| Kamienie jubilerskie | Test |
| Inne | Test |
| Szablony | Przykładowy szablon opisu surowca |