Szablon:Tabela surowcow: Różnice pomiędzy wersjami
Z Grymuar
| Linia 12: | Linia 12: | ||
|- | |- | ||
! Kamienie | ! Kamienie | ||
| − | |[[ | + | |[[Aigam]] |
|- | |- | ||
! Szkła i kryształy | ! Szkła i kryształy | ||
Wersja z 16:48, 31 gru 2020
| Kompedium Surowców | |
|---|---|
| Drewna | Cekka Szlachetna |
| Metale | Test |
| Minerały | Vatnestin |
| Kamienie | Aigam |
| Szkła i kryształy | Primatervetium |
| Kamienie jubilerskie | Test |
| Inne | Test |
| Szablony | Przykładowy szablon opisu surowca |