Szablon:Tabela roslin: Różnice pomiędzy wersjami
Z Grymuar
| Linia 6: | Linia 6: | ||
|- | |- | ||
! Kwiaty | ! Kwiaty | ||
| − | |[[Róża Adriońska]] - [[Płacząca Lilia]] - [[Grzybienie Ogniste]] - [[Lilie Kamienne]] - [[Zapominajka Wonna]] - [[Oset Świetlikowy]] - [[Ćmówka Pumeksowa]] | + | |[[Róża Adriońska]] - [[Płacząca Lilia]] - [[Grzybienie Ogniste]] - [[Lilie Kamienne]] - [[Zapominajka Wonna]] - [[Oset Świetlikowy]] - [[Ćmówka Pumeksowa]] - [[Tul Różany]] |
|- | |- | ||
! Drzewa | ! Drzewa | ||
Wersja z 17:11, 3 wrz 2020
| Atalas Roślin | |
|---|---|
| Zioła | Aruwian - Zawijak Jaskrawy |
| Kwiaty | Róża Adriońska - Płacząca Lilia - Grzybienie Ogniste - Lilie Kamienne - Zapominajka Wonna - Oset Świetlikowy - Ćmówka Pumeksowa - Tul Różany |
| Drzewa | Śniące Drzewa - Klon Acero - Krwawy Kasztan - Widmowa Wierzba - Grab Mangrowy - Owijak Świętek |
| Krzewy | Piekielny Cierń - Krzew Illthu |
| Owoce | |
| Grzyby | Muchomorek Szpakowy - Purchawczak Gwiaździsty - Zieleńce Szkieletowe |
| Inne | Algi Amano |