Szablon:Tabela medycyny: Różnice pomiędzy wersjami
Z Grymuar
| Linia 12: | Linia 12: | ||
|- | |- | ||
! Kosmetyki | ! Kosmetyki | ||
| − | |[[Tonik Adrioński]] - [[Perfumy Amhri]] - [[Wawrzynowe Mydło Theryjskie]] | + | |[[Tonik Adrioński]] - [[Perfumy Amhri]] - [[Rozluźniająca Parówka Adriońska]] - [[Wawrzynowe Mydło Theryjskie]] |
|- | |- | ||
! Choroby | ! Choroby | ||
Wersja z 13:15, 18 sty 2021
| Almanach Medyczny | |
|---|---|
| Zabiegi | Cesarskie cięcie |
| Instrumenty | Test |
| Leki | Arnikosta - Ametyst Kostny - Lek przeciwbólowy Versiego - Serum Mauryjskie - Vulnere Lutum |
| Kosmetyki | Tonik Adrioński - Perfumy Amhri - Rozluźniająca Parówka Adriońska - Wawrzynowe Mydło Theryjskie |
| Choroby | Test |
| Patogeny | Test |
| Inne | Znieczulenie |
| Szablony | Przykładowy Szablon Leków |