Szablon:Tabela Ciekawostki: Różnice pomiędzy wersjami
Z Grymuar
| Linia 6: | Linia 6: | ||
|- | |- | ||
! Alarania | ! Alarania | ||
| − | | [[Alarania, jak to czytać?]] - [[Gdzie jest koniec świata?]] - [[Języki i język migowy]] - [[ | + | | [[Alarania, jak to czytać?]] - [[Gdzie jest koniec świata?]] - [[Języki i język migowy]] - [[Kręgi Teleportacyjne]] |
|- | |- | ||
! Wiedza Ogólna | ! Wiedza Ogólna | ||
Wersja z 12:53, 26 maj 2022
| Najważniejsza wiedza | |
|---|---|
| Ważne | O Prasmoku i Alaranii - Przenikające się światy - Kalendarz - Kalendarz Wieczności - Fizyka - System miar i wag - Broń palna - Waluta - Ruen - Wierzenia i religie - Pory roku |
| Alarania | Alarania, jak to czytać? - Gdzie jest koniec świata? - Języki i język migowy - Kręgi Teleportacyjne |
| Wiedza Ogólna | Cyfry rzymskie i arabskie - Zegary w Alaranii |
| Ciekawostki | Farby do włosów - Ołówek i przedmioty do pisania - Czym malować i rysować? - Okulary - Okiennice i szkło - Papierosy - Buty |
| Słownik | Najważniejsze pojęcia z forum - Słowa Hermetyczne - Synonimy - Wulgaryzmy - Archaizmy - Słowa związane z seksem - Słowa niewystępujące w świecie |