Szablon:Tabela surowcow: Różnice pomiędzy wersjami
Z Grymuar
| Linia 21: | Linia 21: | ||
|- | |- | ||
! Inne | ! Inne | ||
| − | | [[ | + | | [[Wiatry Magii]] |
|- | |- | ||
! Szablony | ! Szablony | ||
| [[Przykładowy szablon opisu surowca]] | | [[Przykładowy szablon opisu surowca]] | ||
|} | |} | ||
Wersja z 16:55, 31 gru 2020
| Kompedium Surowców | |
|---|---|
| Drewna | Cekka Szlachetna |
| Metale | Test |
| Minerały | Vatnestin |
| Kamienie | Aigam |
| Szkła i kryształy | Primatervetium |
| Kamienie jubilerskie | Test |
| Inne | Wiatry Magii |
| Szablony | Przykładowy szablon opisu surowca |