Szablon:Tabela roslin: Różnice pomiędzy wersjami
Z Grymuar
| Linia 12: | Linia 12: | ||
|- | |- | ||
! Krzewy | ! Krzewy | ||
| − | |[[Piekielny Cierń]] - [[ | + | |[[Krzew Illthu]] - [[Piekielny Cierń]] - [[Wawrzyn Cmentarny]] |
|- | |- | ||
! Owoce | ! Owoce | ||
Wersja z 23:36, 12 wrz 2020
| Atalas Roślin | |
|---|---|
| Zioła | Aruwian - Zawijak Jaskrawy |
| Kwiaty | Dultea - Róża Adriońska - Płacząca Lilia - Grzybienie Ogniste - Lilie Kamienne - Zapominajka Wonna - Oset Świetlikowy - Ćmówka Pumeksowa - Tul Różany - Vinthirs |
| Drzewa | Śniące Drzewa - Klon Acero - Krwawy Kasztan - Widmowa Wierzba - Grab Mangrowy - Owijak Świętek |
| Krzewy | Krzew Illthu - Piekielny Cierń - Wawrzyn Cmentarny |
| Owoce | |
| Grzyby | Muchomorek Szpakowy - Purchawczak Gwiaździsty - Zieleńce Szkieletowe |
| Inne | Algi Amano |