Szablon:Tabela kuchni: Różnice pomiędzy wersjami
Z Grymuar
| Linia 6: | Linia 6: | ||
|- | |- | ||
! koczku | ! koczku | ||
| − | | [[ | + | | [[Przykładowe danie]] |
|} | |} | ||
[[Category: Kuchnia]] | [[Category: Kuchnia]] | ||
| Linia 6: | Linia 6: | ||
|- | |- | ||
! koczku | ! koczku | ||
| − | | [[ | + | | [[Przykładowe danie]] |
|} | |} | ||
[[Category: Kuchnia]] | [[Category: Kuchnia]] | ||