Szablon:Tabela medycyny: Różnice pomiędzy wersjami
Z Grymuar
| Linia 9: | Linia 9: | ||
|- | |- | ||
! Leki | ! Leki | ||
| − | |[[ | + | |- [[Ametyst Kostny]] - [[Amnesica ]] - [[Araceta ]] - [[Arnikosta]] - [[Klasztorna Maść Przeciwbólowa]] - [[Krople na zmęczone oczy]] - [[Lek przeciwbólowy Versiego]] - [[Postafira]] - [[Serum Mauryjskie]] - [[Syrop na rzadką krew]] - [[Wrotyczanka ]] - [[Vulnere Lutum]] |
|- | |- | ||
! Kosmetyki | ! Kosmetyki | ||
Wersja z 11:59, 8 lut 2021
| Almanach Medyczny | |
|---|---|
| Zabiegi | Cesarskie cięcie |
| Instrumenty | Test |
| Leki | |
| Kosmetyki | Aalmu - nazahirski olejek do włosów - Cudowny Olejek Adrioński - Krem Zimowy - Mauryjskie Kostki Kąpielowe - Miętówki Rubidijskie - Mydło z Mai Lantha’e - Perfumy Amhri - Rozluźniająca Parówka Adriońska - Seito - Tonik Adrioński - Wawrzynowe Mydło Theryjskie |
| Choroby | Test |
| Patogeny | Test |
| Inne | Znieczulenie |
| Szablony | Przykładowy Szablon Leków |