Szablon:Tabela surowcow: Różnice pomiędzy wersjami
Z Grymuar
| Linia 6: | Linia 6: | ||
|- | |- | ||
! Metale | ! Metale | ||
| − | |[[ | + | |[[Srebro Oceaniczne]] |
|- | |- | ||
! Minerały | ! Minerały | ||
Wersja z 19:34, 18 sty 2021
| Kompedium Surowców | |
|---|---|
| Drewna | Cekka Szlachetna |
| Metale | Srebro Oceaniczne |
| Minerały | Vatnestin |
| Kamienie | Aigam - Yenamite |
| Szkła i kryształy | Primatervetium |
| Kamienie jubilerskie | Test |
| Inne | Wiatry Magii |
| Szablony | Przykładowy szablon opisu surowca |