Szablon:Tabela roslin: Różnice pomiędzy wersjami
Z Grymuar
| Linia 6: | Linia 6: | ||
|- | |- | ||
! Kwiaty | ! Kwiaty | ||
| − | | [[Dultea]] - [[Róża Adriońska]] - [[Płacząca Lilia]] - [[Grzybienie Ogniste]] - [[Lilie Kamienne]] - [[Zapominajka Wonna]] - [[Oset Świetlikowy]] - [[Ćmówka Pumeksowa]] - [[Tul Różany]] - [[Vinthirs]] - [[Lotos Krwawiący]] - [[Ludizja Seledynowa]] | + | | [[Dultea]] - [[Róża Adriońska]] - [[Płacząca Lilia]] - [[Grzybienie Ogniste]] - [[Lilie Kamienne]] - [[Zapominajka Wonna]] - [[Oset Świetlikowy]] - [[Ćmówka Pumeksowa]] - [[Tul Różany]] - [[Vinthirs]] - [[Lotos Krwawiący]] - [[Ludizja Seledynowa]] - [[Zmrocznik Miododajny]] |
|- | |- | ||
! Drzewa | ! Drzewa | ||
Wersja z 20:02, 13 wrz 2020
| Atalas Roślin | |
|---|---|
| Zioła | Aruwian - Zawijak Jaskrawy |
| Kwiaty | Dultea - Róża Adriońska - Płacząca Lilia - Grzybienie Ogniste - Lilie Kamienne - Zapominajka Wonna - Oset Świetlikowy - Ćmówka Pumeksowa - Tul Różany - Vinthirs - Lotos Krwawiący - Ludizja Seledynowa - Zmrocznik Miododajny |
| Drzewa | Śniące Drzewa - Klon Acero - Krwawy Kasztan - Widmowa Wierzba - Grab Mangrowy - Owijak Świętek |
| Krzewy | Dzwonnik Jałowcowy Czarny - Krzew Illthu - Piekielny Cierń - Wawrzyn Cmentarny |
| Owoce | Jagody Wulkaniczne - Smocze Grona - Skrętnik Jagodowy - Kumkwat Nerkowcowy |
| Grzyby | Muchomorek Szpakowy - Purchawczak Gwiaździsty - Zieleńce Szkieletowe |
| Inne | Algi Amano |