Szablon:Tabela roslin: Różnice pomiędzy wersjami
Z Grymuar
| Linia 18: | Linia 18: | ||
|- | |- | ||
! Grzyby | ! Grzyby | ||
| − | | [[Muchomorek Szpakowy]] - [[Purchawczak Gwiaździsty]] - [[Zieleńce Szkieletowe]] | + | | [[Muchomorek Szpakowy]] - [[Pieprznik Mieliźniak]] - [[Purchawczak Gwiaździsty]] - [[Zieleńce Szkieletowe]] |
|- | |- | ||
! Inne | ! Inne | ||
| [[Algi Amano]] | | [[Algi Amano]] | ||
|} | |} | ||
Wersja z 16:03, 14 wrz 2020
| Atalas Roślin | |
|---|---|
| Zioła | Aruwian - Zawijak Jaskrawy |
| Kwiaty | Dultea - Róża Adriońska - Płacząca Lilia - Grzybienie Ogniste - Lilie Kamienne - Zapominajka Wonna - Oset Świetlikowy - Ćmówka Pumeksowa - Tul Różany - Vinthirs - Lotos Krwawiący - Ludizja Seledynowa - Zmrocznik Miododajny |
| Drzewa | Śniące Drzewa - Klon Acero - Krwawy Kasztan - Widmowa Wierzba - Grab Mangrowy - Owijak Świętek |
| Krzewy | Dzwonnik Jałowcowy Czarny - Krzew Illthu - Piekielny Cierń - Wawrzyn Cmentarny |
| Owoce | Jagody Wulkaniczne - Smocze Grona - Skrętnik Jagodowy - Kumkwat Nerkowcowy |
| Grzyby | Muchomorek Szpakowy - Pieprznik Mieliźniak - Purchawczak Gwiaździsty - Zieleńce Szkieletowe |
| Inne | Algi Amano |