Szablon:Tabela ras: Różnice pomiędzy wersjami
Z Grymuar
| Linia 24: | Linia 24: | ||
|- | |- | ||
! Demony | ! Demony | ||
| − | | [[Nemorianie]] - [[Kaer Nathaerini | + | | [[Nemorianie]] - [[Kaer Nathaerini)]] - [[Upiory]] - [[Przemienieni]] |
|- | |- | ||
! Nieumarli | ! Nieumarli | ||
Wersja z 22:28, 4 mar 2018
| Rasy | |
|---|---|
| Ludzie | Tarianie |
| Elfy | Leśne Elfy - Morskie Elfy - Pustynne Elfy - Górskie Elfy - Mroczne Elfy - Lodowe Elfy |
| Pradawni | Czarodzieje - Czarodzieje Opiekunowie - Smoki - Smoki Solarne - Smoki Lodu - Drakoni |
| Naturianie | Fellarianie - Driady - Nimfy - Krydiany - Chochliki/Wróżki - Syreny/Trytony - Centaury - Maie - Minotaury - Leonidzi - Eugony |
| Zmiennokształtni | Wilkołaki - Kotołaki - Niedźwiedziołaki - Smokołaki - Panterołaki - Tygrysołaki - Lisołaki |
| Piekielni | Diabły - Upadłe Anioły - Łowcy Dusz - Pokusy - Potępieńcy |
| Niebianie | Duchy Światłości - Aniołowie Światła - Aniołowie Ducha - Dobre Duchy - Palladyni - Emisariusze - Błogosławieni |
| Demony | Nemorianie - Kaer Nathaerini) - Upiory - Przemienieni |
| Nieumarli | Wampiry - Dhampiry - Liche - Zjawy |
| Nordowie | Krasnoludy |
| Rasy niegrywalne | Przodkowie - Cienie |