Szablon:Tabela medycyny: Różnice pomiędzy wersjami
Z Grymuar
| Linia 12: | Linia 12: | ||
|- | |- | ||
! Kosmetyki | ! Kosmetyki | ||
| − | | [[Aalmu - nazahirski olejek do włosów]] - [[Cudowny Olejek Adrioński]] - [[Krem Zimowy]] - [[Mauryjskie Kostki Kąpielowe]] - [[Miętówki Rubidijskie]] - [[Mydło z Mai Lantha’e]] - [[Perfumy Amhri]] - [[Rozluźniająca Parówka Adriońska]] - [[Seito]] - [[Tonik Adrioński]] - [[Wawrzynowe Mydło Theryjskie]] | + | | [[Aalmu - nazahirski olejek do włosów]] - [[Cudowny Olejek Adrioński]] - [[Biała Gwen]] - [[Krem Zimowy]] - [[Mauryjskie Kostki Kąpielowe]] - [[Miętówki Rubidijskie]] - [[Mydło z Mai Lantha’e]] - [[Perfumy Amhri]] - [[Rozluźniająca Parówka Adriońska]] - [[Seito]] - [[Tonik Adrioński]] - [[Wawrzynowe Mydło Theryjskie]] |
|- | |- | ||
! Choroby | ! Choroby | ||
Wersja z 19:06, 10 lut 2021
| Almanach Medyczny | |
|---|---|
| Zabiegi | Cesarskie cięcie |
| Instrumenty | Test |
| Leki | Ametyst Kostny - Amnesica - Araceta - Arnikosta - Klasztorna Maść Przeciwbólowa - Krople na zmęczone oczy - Lek przeciwbólowy Versiego - Postafira - Serum Mauryjskie - Syrop na rzadką krew - Wrotyczanka - Vulnere Lutum |
| Kosmetyki | Aalmu - nazahirski olejek do włosów - Cudowny Olejek Adrioński - Biała Gwen - Krem Zimowy - Mauryjskie Kostki Kąpielowe - Miętówki Rubidijskie - Mydło z Mai Lantha’e - Perfumy Amhri - Rozluźniająca Parówka Adriońska - Seito - Tonik Adrioński - Wawrzynowe Mydło Theryjskie |
| Choroby | Test |
| Patogeny | Test |
| Inne | Znieczulenie |
| Szablony | Przykładowy Szablon Leków |