Szablon:Tabela roslin: Różnice pomiędzy wersjami
Z Grymuar
| Linia 12: | Linia 12: | ||
|- | |- | ||
! Krzewy | ! Krzewy | ||
| − | |[[Dzwonnik Jałowcowy Czarny]] - [[Krzew Illthu]] - [[Piekielny Cierń]] - [[Wawrzyn Cmentarny]] | + | |[[Dzwonnik Jałowcowy Czarny]] - [[Krzew Illthu]] - [[Piekielny Cierń]] - [[Wawrzyn Cmentarny]] - [[Konopie Dziesiętne]] |
|- | |- | ||
! Owoce | ! Owoce | ||
Wersja z 15:42, 15 lis 2020
| Atalas Roślin | |
|---|---|
| Zioła | Aruwian - Zawijak Jaskrawy |
| Kwiaty | Dultea - Koniczyna Tęczowa - Kosie Nadrzewne - Róża Adriońska - Płacząca Lilia - Grzybienie Ogniste - Lilie Kamienne - Zapominajka Wonna - Oset Świetlikowy - Ćmówka Pumeksowa - Tul Różany - Vinthirs - Lotos Krwawiący - Ludizja Seledynowa - Zmrocznik Miododajny - Zmierzchnik Zębatek |
| Drzewa | Śniące Drzewa - Klon Acero - Krwawy Kasztan - Widmowa Wierzba - Grab Mangrowy - Owijak Świętek |
| Krzewy | Dzwonnik Jałowcowy Czarny - Krzew Illthu - Piekielny Cierń - Wawrzyn Cmentarny - Konopie Dziesiętne |
| Owoce | Jagody Wulkaniczne - Kumkwat Nerkowcowy - Malina Senna - Smocze Grona - Skrętnik Jagodowy |
| Grzyby | Muchomorek Szpakowy - Pieprznik Mieliźniak - Purchawczak Gwiaździsty - Zieleńce Szkieletowe |
| Inne | Algi Amano - Wodnogrona |