Szablon:Tabela bestii: Różnice pomiędzy wersjami
Z Grymuar
| Linia 45: | Linia 45: | ||
|- | |- | ||
! Smokowate | ! Smokowate | ||
| − | | [[Balaring]] - [[Hasuyen] | + | | [[Balaring]] - [[Hasuyen]] |
|- | |- | ||
! Wężowate | ! Wężowate | ||
| Linia 45: | Linia 45: | ||
|- | |- | ||
! Smokowate | ! Smokowate | ||
| − | | [[Balaring]] - [[Hasuyen] | + | | [[Balaring]] - [[Hasuyen]] |
|- | |- | ||
! Wężowate | ! Wężowate | ||