Szablon:Tabela roslin: Różnice pomiędzy wersjami
Z Grymuar
| Linia 15: | Linia 15: | ||
|- | |- | ||
! Owoce | ! Owoce | ||
| − | |[[Groniec Wiśniowy] - [[Jagody Wulkaniczne]] - [[Kumkwat Nerkowcowy]] - [[Malina Senna]] - [[Smocze Grona]] - [[Skrętnik Jagodowy]] | + | |[[Groniec Wiśniowy]] - [[Jagody Wulkaniczne]] - [[Kumkwat Nerkowcowy]] - [[Malina Senna]] - [[Smocze Grona]] - [[Skrętnik Jagodowy]] |
|- | |- | ||
! Grzyby | ! Grzyby | ||
Wersja z 12:07, 31 gru 2020
| Atalas Roślin | |
|---|---|
| Zioła | Aruwian - Azodia Księżycowa - Zawijak Jaskrawy |
| Kwiaty | Czernidło Smocze - Dultea - Gealia Bantrachae - Koniczyna Tęczowa - Kosie Nadrzewne - Róża Adriońska - Płacząca Lilia - Grzybienie Ogniste - Lilie Kamienne - Zapominajka Wonna - Oset Świetlikowy - Ćmówka Pumeksowa - Puchowiec Snoprzędny - Tul Różany - Vinthirs - Lotos Krwawiący - Ludizja Seledynowa - Zmrocznik Miododajny - Zmierzchnik Zębatek |
| Drzewa | Śniące Drzewa - Klon Acero - Krwawy Kasztan - Widmowa Wierzba - Grab Mangrowy - Owijak Świętek |
| Krzewy | Dzwonnik Jałowcowy Czarny - Krzew Illthu - Piekielny Cierń - Wawrzyn Cmentarny - Konopie Dziesiętne |
| Owoce | Groniec Wiśniowy - Jagody Wulkaniczne - Kumkwat Nerkowcowy - Malina Senna - Smocze Grona - Skrętnik Jagodowy |
| Grzyby | Kania Szafirowa - Mleczaj Skałokrusz - Muchomorek Szpakowy - Pieprznik Mieliźniak - Purchawczak Gwiaździsty - Zieleńce Szkieletowe |
| Wodne | Algi Amano - Eufyra Syrenia - Wodnogrona |