Szablon:Tabela roslin: Różnice pomiędzy wersjami
Z Grymuar
| Linia 9: | Linia 9: | ||
|- | |- | ||
! Drzewa | ! Drzewa | ||
| − | |[[Śniące Drzewa]] - [[Klon Acero]] - [[Krwawy Kasztan]] - [[Widmowa Wierzba]] - [[Grab Mangrowy]] - [[Owijak Świętek]] | + | | [[Acacia Vampirica]] - [[Śniące Drzewa]] - [[Klon Acero]] - [[Krwawy Kasztan]] - [[Widmowa Wierzba]] - [[Grab Mangrowy]] - [[Owijak Świętek]] |
|- | |- | ||
! Krzewy | ! Krzewy | ||
Wersja z 15:49, 1 sty 2021
| Atalas Roślin | |
|---|---|
| Zioła | Aruwian - Azodia Księżycowa - Zawijak Jaskrawy |
| Kwiaty | Czernidło Smocze - Dultea - Gealia Bantrachae - Koniczyna Tęczowa - Kosie Nadrzewne - Róża Adriońska - Płacząca Lilia - Grzybienie Ogniste - Lilie Kamienne - Zapominajka Wonna - Oset Świetlikowy - Ćmówka Pumeksowa - Puchowiec Snoprzędny - Tul Różany - Vinthirs - Lotos Krwawiący - Ludizja Seledynowa - Zmrocznik Miododajny - Zmierzchnik Zębatek - Zwiastuniec |
| Drzewa | Acacia Vampirica - Śniące Drzewa - Klon Acero - Krwawy Kasztan - Widmowa Wierzba - Grab Mangrowy - Owijak Świętek |
| Krzewy | Dzwonnik Jałowcowy Czarny - Krzew Illthu - Piekielny Cierń - Wawrzyn Cmentarny - Konopie Dziesiętne |
| Owoce | Groniec Wiśniowy - Jagody Wulkaniczne - Jeżyna Karmazynowa- Kumkwat Nerkowcowy - Malina Senna - Smocze Grona - Skrętnik Jagodowy |
| Grzyby | Kania Szafirowa - Mleczaj Skałokrusz - Muchomorek Szpakowy - Pieprznik Mieliźniak - Purchawczak Gwiaździsty - Zieleńce Szkieletowe |
| Wodne | Algi Amano - Eufyra Syrenia - Wodnogrona |