Szablon:Tabela ras: Różnice pomiędzy wersjami
Z Grymuar
| Linia 3: | Linia 3: | ||
|- | |- | ||
! Ludzie | ! Ludzie | ||
| − | | [[Alarianie]] - [[Tarianie]] - [[Mahińczycy]] - [[Eravallowie]] | + | | [[Alarianie]] - [[Tarianie]] - [[Mahińczycy]] - [[Eravallowie]] - [[Dotknięci]] |
|- | |- | ||
! Elfy | ! Elfy | ||