Szablon:Tabela ras: Różnice pomiędzy wersjami
Z Grymuar
| Linia 6: | Linia 6: | ||
|- | |- | ||
! Elfy | ! Elfy | ||
| − | | [[Leśne Elfy]] - [[Morskie Elfy]] - [[Pustynne Elfy]] - [[Górskie Elfy]] - [[Mroczne Elfy]] - [[Lodowe Elfy]] | + | | [[Leśne Elfy]] - [[Morskie Elfy]] - [[Pustynne Elfy]] - [[Górskie Elfy]] - [[Mroczne Elfy]] - [[Lodowe Elfy]] - [[Półelfy]] |
|- | |- | ||
! Pradawni | ! Pradawni | ||