Szablon:Tabela bestii: Różnice pomiędzy wersjami
Z Grymuar
| Linia 45: | Linia 45: | ||
|- | |- | ||
! Szczerbaki | ! Szczerbaki | ||
| − | | [[ | + | | [[Glyptodon Pancerny]] - [[Inersuna]] - [[Pławileń Bury]] - [[Wielkozwierz Theryjski]] |
|- | |- | ||
! Smokowate | ! Smokowate | ||