Szablon:Tabela medycyny: Różnice pomiędzy wersjami
Z Grymuar
| Linia 12: | Linia 12: | ||
|- | |- | ||
! Trucizny | ! Trucizny | ||
| − | | [[ | + | | [[Nalewka Amarynowa]] - [[Olej Amarynowy]] |
|- | |- | ||
! Eliksiry | ! Eliksiry | ||
| Linia 12: | Linia 12: | ||
|- | |- | ||
! Trucizny | ! Trucizny | ||
| − | | [[ | + | | [[Nalewka Amarynowa]] - [[Olej Amarynowy]] |
|- | |- | ||
! Eliksiry | ! Eliksiry | ||