Hydrolat Srebrnego Globu

Z Grymuar
Skocz do: nawigacja, szukaj
Hydrolat Srebrnego Globu

Kosmetyk hydrolat srebrnego globu.jpg

Postać Płyn
Skład Woda źródlana, pył z kryształów księżycowych

Sposób podania

Hydrolat znajduje się we flakonie dlatego najlepszym sposobem aplikacji jest nasączenie delikatnych, tkaninowych, lub zrobionych na szydełku wacików. Skórę twarzy należy masować powolnymi i okrężnymi ruchami. Zaleca się oczyszczać nią twarz rano i wieczorem. Dobrze jest przed użyciem wstrząsnąć kilka razy flakonikiem, gdyż pyłek ma tendencję do osadzania się na dnie.

Sposób przygotowania

Najbardziej wartościowym składnikiem hydrolatu jest pył z kryształów księżycowych naturalnie występujących na dnie jeziora Luna. Na jeden flakonik potrzebna jest około garść kryształów, które należy dokładnie pokruszyć i dodać do czystej wody źródlanej. Świeżo wymieszany hydrolat dobrze jest odstawić na około tydzień w chłodne i dobrze zacienione miejsce, aby pył kryształów nadał wodzie odżywczych dla skóry właściwości.

Wygląd

Pył z kryształów nadaje wodzie niepowtarzalną poświatę, przypominającą blask księżyca. Podczas pełni drobinki mogą wydzielać mocniejszy poblask przez co dobrze jest w tym okresie trzymać flakon w szafce bądź kufrze. Kosmetyk nie posiada żadnego zapachu.

Właściwości i zastosowanie

Hydrolat dogłębnie oczyszcza, nawilża i ujędrnia skórę. Uszczelnia naczynka krwionośne i zmniejsza zaczerwienienia. Reguluje pracę gruczołów łojowych i poprawia ukrwienie skóry. Niweluje także występowanie sińców pod oczami. Hydrolat nadaje się do całorocznego stosowania. Latem przyjemnie schładza rozgrzaną skórę, zimną z kolei łagodzi podrażnienia wynikłe z przebywania w ogrzewanych miejscach.

Informacje dodatkowe

Kryształy księżycowe należą do minerałów niezwykle trudnych w wydobyciu. Z tego względu hydrolat jest kosmetykiem drogim i luksusowym zarezerwowanym tylko dla ludzi o wysokim statusie społecznym.

Almanach Medyczny
Zabiegi Cesarskie cięcie
Leki Ametyst Kostny - Amnesica - Araceta - Arnikosta - Gwiezdny Spokój - Klasztorna Maść Przeciwbólowa - Kacownik - Krople na zmęczone oczy - Lek przeciwbólowy Versiego - Magicka recrementum - Maść z dziurdziocha - Merahijski Wywar - Postafira - Serum Mauryjskie - Syrop na rzadką krew - Wrotyczanka - Vulnere Lutum - Zastrzyk usypiający
Kosmetyki Aalmu - nazahirski olejek do włosów - Biała Gwen- Cudowny Olejek Adrioński - Hydrolat Srebrnego Globu - Krem Zimowy - Mauryjskie Kostki Kąpielowe - Miętówki Rubidijskie - Mydło z Mai Lantha’e - Odświeżający olejek z kwiatów Limfei - Perfumy Amhri - Perłowy puder z Róż Adriońskich - Rozluźniająca Parówka Adriońska - Seito - Tęczowe szkiełka - Tonik Adrioński - Wawrzynowe Mydło Theryjskie
Trucizny Nalewka Amarynowa - Olej Amarynowy
Eliksiry Test
Inne Znieczulenie
Szablony Przykładowy Szablon Leków