Perłowy puder z Róż Adriońskich

Z Grymuar
Skocz do: nawigacja, szukaj
Perłowy puder z Róż Adriońskich
Postać Puder
Skład

Kosmetyk perlowy puder z roz adrionskich.jpg

Sposób podania

Puder należy nakładać pędzelkiem bądź puszkiem na miejsce które chce się rozjaśnić i wygładzić.

Sposób przygotowania

Receptura tworzenia tego pudru została objęta ścisłą tajemnicą przez elfickich rzemieślników z Adrionu.

Wygląd

Puder przechowywany jest w stalowym puzderku, którego wieczko zdobi ikona prezentująca główny składnik kosmetyku, różę adriońską. Sam produkt wykonany jest w formie malutkich perełek. Każda z kuleczek w zależności od koloru posiada inne właściwości upiększające. Perełki w dotyku są jedwabiste i kruszą się przy mocniejszym nacisku. W przeciwieństwie do pudru z łodygi róży puder z jej płatków posiada piękny i subtelny zapach, który potrafi bardzo długo utrzymywać się na skórze.

Właściwości i zastosowanie

Każda z kolorowych pereł zawiera w sobie inny minerał dzięki czemu puder idealnie się rozprowadza, doskonale kryje niedoskonałości i łagodzi kontury twarzy. Zapobiega wysuszeniu skóry, wyrównując jej koloryt dodatkowo kosmetyk rozjaśnia, koryguje i wygładza cerę, nadając jej zdrowy blask oraz perłowe rozjaśnienie.

Informacje dodatkowe

Intensywny i piękny zapach pudru czyni z niego kosmetyk pomocny w uwodzeniu. Jest to jednak niezwykle drogi i ekskluzywny towar - jak większość produktów z róż adriońskich.

Almanach Medyczny
Zabiegi Cesarskie cięcie
Leki Ametyst Kostny - Amnesica - Araceta - Arnikosta - Gwiezdny Spokój - Klasztorna Maść Przeciwbólowa - Kacownik - Krople na zmęczone oczy - Lek przeciwbólowy Versiego - Magicka recrementum - Maść z dziurdziocha - Merahijski Wywar - Postafira - Serum Mauryjskie - Syrop na rzadką krew - Wrotyczanka - Vulnere Lutum - Zastrzyk usypiający
Kosmetyki Aalmu - nazahirski olejek do włosów - Biała Gwen- Cudowny Olejek Adrioński - Hydrolat Srebrnego Globu - Krem Zimowy - Mauryjskie Kostki Kąpielowe - Miętówki Rubidijskie - Mydło z Mai Lantha’e - Odświeżający olejek z kwiatów Limfei - Perfumy Amhri - Perłowy puder z Róż Adriońskich - Rozluźniająca Parówka Adriońska - Seito - Tęczowe szkiełka - Tonik Adrioński - Wawrzynowe Mydło Theryjskie
Trucizny Nalewka Amarynowa - Olej Amarynowy
Eliksiry Test
Inne Znieczulenie
Szablony Przykładowy Szablon Leków