Szablon:Tabela bestii: Różnice pomiędzy wersjami
Z Grymuar
| Linia 60: | Linia 60: | ||
|- | |- | ||
! Pozostałe | ! Pozostałe | ||
| − | | [[Gackouch]] - [[Hipopotam Taliański]] - [[Kanotis]] - [[Kirpi]] - [[Makrauchenia]] - [[Mea Hua]] - [[Undira]] | + | | [[Gackouch]] - [[Hipopotam Taliański]] - [[Indlulamithi]] - [[Kanotis]] - [[Kirpi]] - [[Makrauchenia]] - [[Mea Hua]] - [[Undira]] |
|- | |- | ||
! W trakcie tworzenia | ! W trakcie tworzenia | ||