Szablon:Tabela bestii: Różnice pomiędzy wersjami
Z Grymuar
| Linia 54: | Linia 54: | ||
|- | |- | ||
! Wołowate | ! Wołowate | ||
| − | | [[Barabuch]] | + | | [[Barabuch]] - [[Gavriela Imbuzi]] |
|- | |- | ||
! Wodne | ! Wodne | ||
| Linia 54: | Linia 54: | ||
|- | |- | ||
! Wołowate | ! Wołowate | ||
| − | | [[Barabuch]] | + | | [[Barabuch]] - [[Gavriela Imbuzi]] |
|- | |- | ||
! Wodne | ! Wodne | ||