Szablon:Tabela bestii: Różnice pomiędzy wersjami
Z Grymuar
| Linia 57: | Linia 57: | ||
|- | |- | ||
! Wodne | ! Wodne | ||
| − | | [[Dermin]] - [[Niguri]] - [[Mizu]] - [[Wybałusz Rybojad]] | + | | [[Dermin]] - [[Niguri]] - [[Mizu]] - [[Rereki]] - [[Wybałusz Rybojad]] |
|- | |- | ||
! Pozostałe | ! Pozostałe | ||