Szablon:Tabela bestii: Różnice pomiędzy wersjami
Z Grymuar
| Linia 24: | Linia 24: | ||
|- | |- | ||
! Nosorożcowate | ! Nosorożcowate | ||
| − | | [[Bezrożec]] - [[Elasmotherium]] - [[Nosorożec Włochaty]] | + | | [[Bezrożec]] - [[Elasmotherium]] - [[Nosorożec Włochaty]] - [[Storczykorożec Trawiasty]] |
|- | |- | ||
! Niedźwiedziowate | ! Niedźwiedziowate | ||